Program

24. Altın Güvercin Beste Yarışması Başlıyor. Türkiye’nin ilk ve tek beste yarışması Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması Geniş katılımlı basın toplantısı ve Finalistlerin sahneye çıkacakları sıralamanın belirleneceği Kura çekimi ile başlıyor. Hafta boyunca konserler ve etkinliklerle sürecek olan Yarışma’nın finali 12 Eylül’de…

Bu yılın sürprizlerinden biri de Okan Bayülgen ve ekibinin hazırladığı “Altın Güvercin Beste Yarışması” belgeseli olacak. 9 ve 10 Eylül tarihlerinde, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı’nda Halka açık olarak gösterimi yapılacak olan belgeselde, yarışmanın geçmişten bugüne macerası, yaratıcılarından ve Altın Güvercin ile özdeşleşmiş önemli isimlerden aktarılacak.

Ücretsiz Davetiyenizi 1 gün önceden İbramaki Sanat Galerisi’nden Saat 10:00-17:00 saatleri arasında Aşı kartınızı İbraz ederek alabilirsiniz.

Zeynep Bastık muhteşem performansıyla 11 Eylül Cumartesi akşamı Kuşadası AVM Altın Güvercin Amfi Tiyatro’da sevenleriyle buluşuyor!

Ücretsiz Davetiye için 7 Eylül 2021 Salı günü saat: 12:00’den itibaren www.altinguvercin.com.tr web adresi üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

İşte Büyük Final… Birbirinden değerli Jüri üyeleri, merakla beklenen final performansları, nefes kesecek bir final ve Nükhet Duru Konseri 12 Eylül Pazar Akşamı Kuşadası AVM Altın Güvercin Amfi Tiyatro’da…

Ücretsiz Davetiye için 8 Eylül 2021 Salı günü saat: 12:00’den itibaren www.altinguvercin.com.tr web adresi üzerinden talep oluşturabilirsiniz.